JAK VYBRAT VHODNÝ PŘÍSTROJ

Na našich stránkách získáte základní informace o přístrojích na noční vidění a jejich členění do generací. Mezi nabízenými přístroji si můžete vybrat model, který Vám nejvíce vyhovuje. Podrobnější informace a rady Vám rádi poskytneme při telefonickém rozhovoru, popřípadě si dohodneme schůzku, předvedeme Vám celý sortiment v různých výkonových stupních a doporučíme nejvhodnější přístroj podle Vašich možností a potřeb. Přístroje Vám můžeme zaslat i na dobírku.
S přístrojem obdržíte: návod na použití, přepravní brašnu, baterie, fakturu a doklad o zaplacení, záruční list. U přístrojů gen. 2+ a vyšších obdržíte doklad s naměřenými hodnotami výkonu zesilovače jasu.
Na všechny u nás zakoupené přístroje a doplňky ze zákona poskytujeme záruku 2 roky. Na pozáruční opravy je záruka 6 měsíců na opravenou závadu.
Z důvodu zrychlení opravy provádíme po dohodě s výrobci záruční i pozáruční servis u nás. V případě závažnější poruchy zasíláme zesilovač jasu k výrobci, lhůta opravy se tím může prodloužit. Bude-li zřejmé, že závada na přístroji byla způsobena nesprávným zacházením (v rozporu s přiloženým návodem k použití) nebo neodborným zásahem do přístroje, nebude řešena jako reklamace a bude nárokována úhrada nákladů spojených s opravou.

OPRAVY

Po dohodě s Ruskou firmou Dedal provádíme opravy pouze na zboží zakoupené u nás. Přístroje se k nám dostávají prostřednictvím překupníků, kteří nabízejí zboží nejistého původu a kvality, prodávají přístroje s nižšími parametry se slabšími zesilovači jasu (zaplatíte přístroj s měničem XR 5 obdržíte přístroj o 70 tis. levnější s měničem DEP 0), nedodržují záruční podmínky a tím poškozují dobré jméno firmy. Tato situace se Dedalu nelíbí a nepřeje si, aby byly přístroje z takových zdrojů u nás opravovány.

UPOZORNĚNÍ

Přístroje na noční vidění jsou velmi složité a drahé zařízení, jejich opravu nelze zvládnout svépomocí. Proto zvažte zda přístroj koupit u oficiálního zástupce se zárukou a servisem od výrobce, nebo od překupníků zboží skládané, nejisté kvality a původu. Tito Vám při prodeji záruku přislíbí, ale bez přímého kontaktu na výrobce nejsou schopni dodržet zákonné podmínky a lhůty. Často nás zákazníci žádají o provedení opravy, jelikož jejich prodejce již není, nebo pokud jim opravu zajistí tak ve lhůtě mnoha měsíců a často si ji musí sami uhradit i v záruční době !

Všechny Námi dovážené přístroje z Běloruska, USA a Ruska dopravovány letecky přímo od výrobců, na základě obchodní smlouvy a jsou řádně procleny. Na přístroje 1 a 2+ gen. se nevztahují žádné dovozní omezení, jsou volně prodejné.

POZOR!!! Ze zákona o zbraních a střelivu jsou noktovizory vybaveny montáží pro připevnění na zbraně a mající charakter mířidel zakázaným doplňkem zbraní. Proto nedoporučujeme přístroje montovat na zbraně.

Prohlédněte si naši nabídku

Pozorovací

Termovizní dalekohledy pro perfektní noční vidění

Zaměřovače

Termovizní zaměřovače určené pro lov za soumraku i v noci

Předsádky

Špičkové termovizní předsádky pro snadnou detekci objektů

Doplňky

Infračervené ozařovače a další doplňky pro noční vidění