O NÁS A NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Firma Night Tech s.r.o. má s prodejem a servisem mnohaletou tradici

Základní informace o naší společnosti

Přístroji na noční vidění v té době 1 generace jsme se začali zabývat od roku 2000. V roce 2005 jsme začali oficiálně zastupovat Běloruského výrobce přístrojů na noční vidění se zesilovači jasu 1, 2+ gen. firmu Dipol, kdy jsme se stali jejich výhradním zástupcem v ČR a SK. Současně jsme navázali spolupráci s americkou firmou Night Optics USA, Inc z Kalifornie, a dodávali jsme do ČR a SK přístroje na noční vidění se zesilovači jasu 2+ a vyšších gen., šlo o modely pro Night Optics vyráběné ruskou firmou JSC Dedal-NV.
V roce 2006 byla založena firma Night Tech s.r.o., na kterou přešly aktivity předchozího podnikání fyzické osoby. Od roku 2008 jsme se stali výhradními dovozci ruské společnost JSC Dedal-NV v ČR a na SK, která vyrábí přístroje na noční vidění se zesilovači jasu všech generací, termovizní přístroje a denní zaměřovače.
Ve všech přístrojích používáme nejkvalitnější zesilovače jasu holandské firmy PHOTONIS Netherlands B. V., což je světová špička mezi výrobci zesilovačů jasu.
Od roku 2013 jsme začali nabízet termovizní přístroje firmy Dedal, o něco později v roce 2016 i od firmy Dipol, která vyrábí i přístroje s digitální technologií.
V roce 2023 jsme z důvodů velmi příznivých cen a vysoké kvality přístrojů začali nabízet termovizní přístroje obchodní značky Conotech od čínského výrobce Hubei Cono Technology Co, Ltd.
Zajišťujeme servis všech námi dovážených přístrojů na noční vidění technologií:
– se zesilovači jasu všech generací
– digitálních přístrojů
– termovizních přístrojů.

Prohlédněte si naši nabídku

Pozorovací

Termovizní dalekohledy pro perfektní noční vidění

Zaměřovače

Termovizní zaměřovače určené pro lov za soumraku i v noci

Předsádky

Špičkové termovizní předsádky pro snadnou detekci objektů

Doplňky

Infračervené ozařovače a další doplňky pro noční vidění

Potřebujete pomoct s výběrem optiky?